O hostingu

Provozováním webhostingových služeb se zabýváme od roku 2000. Servery máme umístěny v několika serverovnách po jižní moravě (konkrétně v Břeclavi a v Brně). V Břeclavi provozujeme servery ve dvou serverovnách geograficky oděleně s plnu redundanci a páteřní konektivitou 10Gbe. Služby se snažíme koncipovat tak, aby co nejvíc součástí bylo plně automatizovaných a klienti si je mohli spravovat sami kdykoliv a kdekoliv a hlavně okamžitě. Vedle tradičních PHP hostingů nabízíme i hostování specifických prostředí. V nabídce máme i specifické tarify zaměřené pouze na emailové služby nebo FTP. Nedílnou součástí je i nabídka virtuálních serverů a serverhousingu.

Administrace

V hostingové administraci si můžete si vytvářet FTP účty, emaily, sledovat statistiky, konfigurovat spamfiltr, Snažíme se, abyste měli pod kontrolou co nejvíc věcí, takže můžete i sledovat log FTP (kdo nahrával nebo mazal jaké soubory) a i výpis přijatých a odeslaných emailů.

Administraci si můžete sami otestovat: administrace 

přihlašovací jméno: demo

přihlašovací heslo: myoffice1

Web hosting

I v těch nejnižších tarifech Vám přinášíme vysoký výkon. Všechny naše tarify mají paměť v PHP (tzv. memory_limit) 128 MB. Safe_mode je nastavitelný a servery jsou dále nastaveny tak, aby nebyl žádný problém s instalací jakéhokoliv redakčního systému nebo jejich doplňků. jádrem pudla je internet information server na windows 2016.

Pro rychlou práci s databází MySQL automaticky všem jednou měsíčně v noci provádíme kontrolu a optimalizaci databází MySQL včetně případné opravy poškozených tabulek.

Pokud nejste zrovna u svého počítače, můžete stránky nahrávat pomocí webového FTP klienta a emaily číst a posílat pomocí webového emailu. Samozřejmostí je phpMyAdmin pro správu databází.

U vyšších tarifů můžete v jednom balíčku hostovat víc domén. Už dávno neplatí, že jeden hosting = jedna doména. Navíc můžete mít u všech tarifů neomezený počet aliasů k hlavní doméně a neomezený počet vytvořených subdomén. možnosti jsou limitovány tarifem.

Emaily

email už dávno není jen pošta ale kontakty, kalendáře, úkoly a proto emailový systém provozujeme na posledních verzích Microsoft Exchange.

Sami používáme emaily při naší práci denně, a tak moc dobře víme, jak je otravné neustálé mazání spamů. Proto se je snažíme odfiltrovat rovnou na 6 úrovních!

  • Greylisting 
  • Náš vlastní seznam spamujících domén a IP adres 
  • Internetové černé listiny (blacklisty) 
  • Naše vlastní řešení monitorující počet odeslaných emailů z určité adresy za určitou dobu 
  • Antifir a Antispam ESET mail security  

Bezpečnost

Všechny nově registrované CZ a EU domény jsou automaticky zabezpečeny technologií DNSSEC. U těch ostatních je možné si DNSSEC zapnout v administraci. 

Do databáze MySQL je standardně umožněno se přihlašovat pouze lokálně. Opět si ale můžete v administraci nastavit IP adresy nebo rozsahy, ze kterých se půjde taky přihlásit. 

Z bezpečnostních důvodů je možné všude nastavovat hesla minimálně 8znaková obsahující písmena i čísla. 

Prakticky non-stop sledují naše vlastní kontrolní mechanismy, zdali nerozesílá například nějaký napadený web spam (systém nás o tom automaticky informuje, a my na základě toho podnikneme příslušné kroky). Riziko, že budou emaily z Vašich webů příjemci blokovány kvůli „špatným sousedům“, je tedy zcela minimalizováno.

 Zálohování

U všech hostingů dochází k zálohování obsahu webů, databází a emailů vždy jednou denně v noci. Děláme přírůstkové zálohy, které uchováváme vždy 90 dnů zpětně v případě stránek, 30 dní zpětně v případě emailů a až rok zpětně v případě databází. Jednou denně zálohujeme i všechny virtuální servery.